Đurić pogađa, Cesena juriša prema Seriji A

Cesena bolja od Coma

Cesena je u 10. kolu italijanske Serije B ugostila Como, te je slavila s 3:1.

Cesena je ostvarila šestu pobjedu protiv posljednjeplasiranog tima prvenstva, pa se domogla trećeg mjesta sa 20 bodova, dok vodeći Crotone ima samo bod  više.

Bh. reprezentativac Milan Đurić nastavio je golgetersku seriju, pa je postigao pogodak u 12. minuti za vodstvo domaćih.

Prednost Cesene je udvostručio Garritano, a Como je te uspio da ublaži poraz preko Bentivegne u 53. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Ciano u 90. minuti.

Đurić je na terenu proveo 79 minuta i svakako je njegova forma sjajna vijest pred duele sa Irskom u baražu.