"Nažalost, danas je najlakše ostaviti komentar na društvenim mrežama, posebno onaj koji ismijava nekog jer se tako skriva vlastiti neuspjeh."....a koji je to uspjeh ovog Spahovica?...mozda sto je ubio covjeka i dobio samo 7 godina za to?...sto je pregazio malog od Danisa Tanovica?...opljackao benzinsku pumpu?...stvarno smo neuspjesni mi koji pisemo komentare,nama nije poslo za rukom da ostvarimo takve uspjehe,a tesko bi i on da je to uradio u nekoj normalnoj drzavi...u Americi se za to moze i na elektricnu stolicu...inace,po sportskim uspjesima ga slabo ko pamti,jer ih nema...