Ekipa Real Madrida jedna je od najboljih ekipa na svijetu. Sa bogatom historijom i hrpom raznih titula zauzumaju mjesto u samom vrhu historije fudbala.
Florentino Perez u Real Madrid je doveo Josea Mourinha koji je za cilj imao da zaustavi dominaciju Pepa Guardiole i Barcelone. Ipak, Mourinho nije uspio da opravda povjerenje kluba i nakon što nije uspio da dođe do titule Lige prvaka i domaćeg prvenstva dobio je otkaz.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.