Barišić: Morao sam da izađem, vrtilo mi se u glavi; Šunjić: Uslovi su bili teški

Izjave nakon San Marina

Barišić: Morao sam da izađem, vrtilo mi se u glavi; Šunjić: Uslovi su bili teški

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je sa minimalnih 1:0 San Marino i upisala treći trijumf u tri utakmice kvalifikacije za Mundijal 2026. godine.

Nakon meča izjave su u mix zoni davali i akteri utakmice u Zenici.

Izjavu su dali reprezentativci Adrian Leon Barišić i Ivan Šunjić.

"Teško zbog termina, kako nama, tako i njima, teže od očekivanog. Jednostavno u prvom poluvremenu smo vidjeli koliko je teško po ovim uslovima, osjetio sam to na sebi, morao sam izađem, vrtilo mi se u glavi", rekao je Barišić i dodao:

"Zahvaljujući Edinu koji nam je i u ovim godinama jako bitan, bodove piši, igru zaboravi i to je to. Pobijedili smo prve tri idemo dalje, San Marino tamo, sada znamo šta nas čeka."

Komentar je dao i veznjak, Ivan Šunjić.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

"Jako bitna pobjeda, nije bila najbolja utakmica, uslovi su bili teški. Prvo polvurijeme smo bili statični, ali najvažnija su tri boda", rekao je Šunjić i dodao:

"Za par dana Slovenija, prijateljska utakmica, moramo pristupiti ozbiljno i u toj utakmici."

Top Komentari

EdoMedo
Jeste termin bio sulud, al je bio i San Marinu
0 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najnovije vijesti