AEK srušio PAOK, Vranješu i Cimirotu po 90 minuta

Pobjeda AEK-a

Derbi 24. kola grčke Superlige donio je duel između AEK-a i PAOK-a, a domaći su slavili uvjerljivu pobjedu od 3:0.

Duel bh. reprezentativaca Ognjena Vranješa i Gojka Cimirota, a na kraju je pobjedu slavio Vranješ i to uvjerljivu.

Odlično je domaći tim ušao u meč. Golom Arajua su poveli već u prvoj minuti, a mreže su potom mirovale sve do 85. minute kada drugim golom Arajuo povećava prednost na 2:0.

Konačnih 3:0 postavio je Aravidis u prvoj minuti nadoknade, ali treba istaći da su gosti su od 53. minute igrali i s igračem manje nakon isključenja Melezasa.

Vranješ i Cimirot su na terenu proveli svih 90 minuta u ovom meču.