Ajax i Feyenoord slavili pred svojim navijačima

Eredivzija

Teme:

Nogometaši Ajaxa i Feyenoorda stigli su do domaćih pobjeda u 26. kolu holandske Eredivizije.

Ajax je minimalno, rezultatom 1:0, savladao Excelsior. El-Ghazi je tek u 83. minuti pogodio za slavlje domaćih.

Tim iz Amsterdama je drugoplasirani sa 56 bodova, dok vodeći PSV i dalje ima 11 bodova prednosti.

Feyenoord se popeo na treće mjesto nakon trijumfa nad pretposljednjeplasiranom Bredom. Immers je u 10. minuti načeo mrežu gostiju, da bi Te Vrede s  dva pogotka u zadnjih pola sata okončao dileme oko pobjednika (3:0).

Potražite više informacija na temu Eredivisie:

Rusnak i Chery su donijeli Groningenu pobjedu nad posljednjeplasiranim Dordrechtom.