Spektakularan gol Ajdina Hasića u pobjedi Bešiktaša protiv Rizespora

Drugi gol u nekoliko dana za turski klub

E. Čaušević

Fudbaleri Bešiktaša danas su na svom terenu pobijedili Rizespor sa 6:0 u meču 17. kola turske Superlige.

Fantastičan meč za Bešiktaš danas je odigrao Larin koji je postigao čak četiri gola, ali ponovo je u centru pažnje bio mladi bh. fudbaler Ajdin Hasić.

Hasić je u prošlom kolu zabio debitantski gol za Bešiktaš, a i danas je dobio šansu u finišu meča.

Bh. fudbaler je na teren ušao u 77. minuti i ponovo je pokazao da je u odličnoj formi. Naime, u 89. minuti Hasić je uspio da postigne svoj drugi gol u dresu turskog kluba i postavi konačnih 6:0.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Fantastičan pogodak našeg mladog reprezentativca koji će sigurno dugo pamtiti možete pogledati OVDJE.