Alaves slavio veliku pobjedu na El Madrigalu

Trijumf Villarreala

U susretu Villarreala i Alavesa gosti su slavili rezultatom 2:0.

Susret na El Madrigalu prilično brzo je okončan i to neočekivanim ishodom. Gosti su u 17 minuta postigli dva gola i na kraju zadržali tih 2:0, pa došli do nove pobjede.

Ibai je u osmoj minuti zatresao mrežu domaćina, da bi u 17. minuti Camarasa povisio na konačnih 2:0.

Ovo je za Alaves bila četvrta pobjeda i njome se sa 16 bodova tim domogao 13. mjesta, dok je Žuta podmornica s trećim porazom ostala na četvrtom mjestu i sa 22 osvojena boda. Vodeći Real Madrid ima 11 bodova više.