Albanci priredili senzaciju

Partizani u trećem pretkolu

Nogometaši albanskog Partizanija priredili su veliko iznenađenje večeras.

Naime, Partizani je u revanšu uspio da na penale prođe Ferencvaroš i da se plasira u treće pretkolo Lige prvaka.

Ovaj tim je dobio šansu da igra u drugom pretkolu nakon što je UEFA izbacila Skenderbeu zbog namještanja utakmica. U prvoj utakmici Partizani je odigrao 1:1 s Ferencvarošem.

U Mađarskoj su domaći poveli goom Zoltana Gere s bijele tačke u 14. minuti, ai je autogolom Husinga Partizani izjednačio u 40. minuti.

Do kraja utakmice nije bilo golova, a mreže su mirovale i u produžecima, da bi Partizani došao do trijumfa boljim izvođenjem penala.

Partizani će se u trećem pretkolu sastati s austrijskim Salzburgom.