Fenomenalan gol Alena Halilovića za pobjedu Birminghama
Foto - Screenshot

Prvi u sezoni

Alen Halilović postigao je svoj prvi pogodak za ekipu Birminghama u Championshipu.

U pobjedi njegovog tima nad Queens Park Rangersima, Halilović je postigao fenomenalan gol za pobjedu od 2:1 u 85. minuti.

Charlie Austin je goste doveo u prednost u 44. minuti. Ipak, Birmingham je u nastavku krenuo na sve ili ništa i na kraju ovaj tim dolazi do preokreta.

Prvo je Pedersen u 82. minuti zabio za 1:1, a zatim Halilović preciznim udarcem sa 20-ak metara donosi pobjedu svom timu.

Ovo je hrvatskom fudbaleru prvi gol u osmom nastupu za Birmingham ove sezone.