Almeria protiv Levantea prosula dva gola prednosti

Remi na Del Mediteraneo stadionu

Almeria i Levante podijelili su bodove u susretu petog kola španske Primere, a konačan rezultat utamice glasio je 2:2.

U 42. minutu susreta domaćin stiže do vodstva nakon što je iz penala kojeg je skrivio Ivanschiz pogodio Verza. U 51. minutu Verza je u ulozi asistenta, a za 2:0 pogodio je Suso.

Ipak se gosti ne predaju, pa svega četiri minuta kasnije također iz kaznenog udarca stižu do smanjenja rezultata preko El Zhara.

Prethodno je jedanaesterac skrivio Fernandez, koji je u jednom minutu zaradio dvije javne opomene i put u svlačionicu.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Levante do značajnog boda dolazi pola sata prije kraja utakmice, a strijelac je bio Diop. Levante je osmi sa šest bodova, dok je Almeria petnaesta sa svega tri boda.