
Prepiska na Twitteru
Alvaro odgovorio Neymaru, a onda je Brazilac potpuno izgubio živce i nije birao riječi
Nakon sramotne tuče u finišu utakmica PSG - Marseille je dobila i svoje treće poluvrijeme, a glavni akteri su Alvaro Gonzalez i Neymar.
Neymar je odmah nakon utakmice optužio Alvara Gonzalea da je rasista i da jedino za čim žali je što španskog fudbalera nije udario u lice.
Prije samog povratka kući oglasio se i defanzivac Marseillea koji se na zajedničkoj fotografiji svjesno fotografisao sa tamnoputim saigračima.
"Nema mjesta za rasizam. Čista karijera i mnogi saigrači i prijatelji na dnevnoj bazi. Ponekad trebate naučiti gubiti na terenu. Tri nevjerovatna poena danas. Naprije OM. Porodico, hvala", napisao je nekadašnji štoper Villareala i Espanyola.
Kada je vidio tu objavu Neymer je izgubio živce i u komentaru žestoko odbrusio Martinezu.
Você não é homem de assumir teu erro, perder faz parte do esporte. Agora insultar e trazer o racismo pra nossas vidas não, eu não estou de acordo. EU NÃO TE RESPEITO! VOCÊ NÃO TEM CARÁTER! Assume o que tu fala mermão ... seja HOMEM RAPÁ ! RACISTA ✊🏽
— Neymar Jr (@neymarjr) September 14, 2020
"Nisi čovjek koji prihvata grešku. Gubiti je dio sporta. Vrijeđaš i unosiš rasizam u naše živote. Ne mogu biti miran. Ne poštujem te. Nemaš karakter. Pretpostavljam šta ćeš reći, prijatelju... Budi čovjek! Rasisto", napisao je očigledno jako uvrijeđeni Neymar.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.