Amar Osim pobjedom otvorio novu sezonu u Kataru

Trijumf Al-Kharitiyatha

Katarsko prvenstvo počelo je ovog vikenda, a tim Amara Osima krenuo je pobjedom.

Al-Kharitiyath, tim kojeg s klupe predvodi bh. stručnjak i bivši trener Željezničara, slavio je s 2:1 protiv Qatar SC-a.

Nakon nule u prvih 45 minuta, u nastavku utakmice viđena su tri pogotka, od čega dva u mreži gostiju.

Osimovi igrači u poveli golom Kebea u 52. minuti, pet minuta kasnije je Yasser povisio na 2:0.

Awad već u 59. minuti smanjuje na 2:1, no to je ujedno bio i konačan rezultat. U sljedećoj utakmici Osimova ekipa ugostit će Al-Rayyan, a taj meč igra se narednog vikenda.