Anel Ahmedhodžić se povrijedio

Na zagrijavanju

Malmo je danas u okviru 23. kola švedske lige slavio u gostima kod Ostersundsa s 3:0.

Bh. reprezentativac Adi Nalić je u igru ušao na poluvremenu i samo sedam minuta kasnije postigao je gol za 2:0, a njegov tim na kraju lagano došao do pobjede.

Ono što je bilo iznenađujuće je da u timu nije bilo drugog bh. reprezentativca Anela Ahmedhodžića.

Iako je bio najavljen, talentovani štoper nije mogao zaigrati jer je osjetio bol u zadnjoj loži i očekuju se detaljnije informacije o težini povrede, mada ne bi trebalo da bude nešto ozbiljno što bi poremetilo planove i samog igrača, ali i selektora Ivajla Peteva pred odlučujuće mečeve kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Upravo je Ahmedhodžić svojim prvim golom u dresu BiH nedavno donio Zmajevima veliki bod protiv Ukrajine.

Bh. reprezentacija u novembru dočekuje Ukrajinu i Finsku i sa dvije pobjede bi definitivno izborila baraž.