Komentari (12)

Amansio
Šta za ovo kazati što se radi po Las Palmasu
Amansio
Netko tko je ikad u životu zaigrao fudbal zna što je markiranje i blok u zaštiti prostora i omugućavanje šuigraču prolaz ili bolju situaciju. Ovo je čist primjer toga, da se radi sjajno odrađenom poslu mogla se dati i asistancija Karvahalu. Naravno onoliko saplitanje Vinija igra rukom u kaznenom 3 puta na ivici spoticanje Belingema to nisu foulovi markiranje jest. Smješno čista pobjeda, ali igra u zadnje 2 tekme loša.
avalkaB
Borac > Real Madrid
user1620593935
Kao da je to nesto novo sa Real krade ? Navikli smo. Najlopovskiji klub ikada. Jos sudija jucer produzava samo 3 minute, a da je Realu trebao gol nadoknada bi bila 7-8 minuta kao i uvijek
CAGE55
Cist go kao suza kme kme
Madridista
Znam da je hladno i -10, ali malo dostojanstva nije na odmet. Čista i zaslužena pobjeda. A vi na portalu i dalje plačite. Samo vam je još to ostalo :-(
Mostarac94
I ja bi kmecao da zaostajem 10 bodova, potpuno vas razumijem
trzac
Ko da se neko vise cudi ovakvim golovima i pogurancima na utakmicama Reala. Cudno je da se “greska” uvijek desi kod tijesnog rezultata, a protivnicima se kompenzira kada je rezultat vec rijesen.
CAGE55
Ramo Legenda
Uj’o vuk magare! Daj svima sta ce popiti i daj kataloncima infuziju da se smire
Squadron
Prema misljenju mnogih sve sudije u Engleskoj Premier Ligi bi trebale dobiti otkaz koliko lose sude, ali ne dobijaju, mislio sam da kada novinari pisu neki tekst oni trebaju biti objektivni, ali na ovom portalu koliko vidim objektivni su samo kada treba ocijeniti grudi neke potpuno nepovezane osobe sa ovim portalom, kada je u pitanju Real Madrid onda je neka druga prica, svaka cast na ovom dnovinarstvu ako se i tako moze nazvati, isto kao da je neko napravio ovaj portal da izrazi neko svoje misljenje