Komentari (9)
Čovjek se upita:šta se to dogodi fudbalerima kada dođu u Real Madrid?Iz janjeće odmah uskoće u vučju kožu.Valjda misle da ako igraju u njemu postaju nedodirljivi.Najbolji primjer za to Jude Belingem.Dok je igrao u Borusiji bio je vrlo korektan i fer igrać od kojeg se moglo učiti o fer pleju.Dolaskom u Real postao drugi čovjek.Neobjašnjivo.Tim putem pođe i ovaj Arda.O Vinicijusu da se i ne piše.
Šta Arda?
Kada je ikada Arda napravio incident ili se valjao ili glumatao na terenu. Arda kao igrač nikada niti je bio prgav, niti bezobrazan. Možda nije neka zvijezda ali je kao igrač korektan. Ovo sto je dobio crveni ako je dobacio neka je ali je i imao razlog. Bunio se za crveni za koji se ispostavilo danas da i sudija se zeznuo jer je zaboravio da Camavinga već ima žuti i morao mu onda crveni dati. Taj crveni je odmah presudio.
Kada lik da dva gola protiv Bajerna na Alianz Areni, kreira par prilika za dva napadača koji su takvi kakvi jesu i to nije tebi dovoljno šta treba onda ti objašnjavati uopšte. Jel treba kroz noge neke da probacuje drugima do besvijesti da bi bilo ok ili sta. Haj ti trolaj i dalje po ovom portalu a oni koji treba da kažu su već rekli
Najnovije vijesti
1
Nakon samo jedne sezone u crveno-bijelom dresu
Fudbaler Crvene zvezde pravi spektakularan transfer!
Niste prijavljeni