Bek Benfice na meti Arsenala
Arsenal poslao skaute da prate Grimalda
Arsenal je navodno poslao skaute na utakmicu između Benfice i Nacionala, koja je igrana prošlog vikenda, a završena je pobjedom Benfice od 10:0.
Kako tvrde mediji u Portugalu, skauti su pratili sjajnog lijevog beka Benfice, Alexa Grimalda.
Grimaldo je već povezivan sa Atletico Madridom, Interom, Napolijem i Manchester Cityjem, u proteklih nekoliko mjeseci.
Bivši mladi reprezentativac Španije prošao je omladinske kategorije Barcelone, ali je bez nastupa za prvi tim napustio Nou Camp, i od tada igra sjajno u Portugalu.
Prema navodima portugalskih medija, Arsenal je svoje skaute poslao da prate ovog lijevog beka, a on je odigrao sjajno i upisao asistenciju.
Dvadesetrogodišnjak je ove sezone postigao šest golova i upisao pet asistencija, a ugovor sa Benficom mu ističe 2021. godine.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.