Arslanagiću 90 minuta u pobjedi Standarda

Jupiler liga, 14. kolo

Standard Liege u okviru 14. kola Jupiler lige na domaćem terenu slavio je vrijednu pobjedu nad Mechelenom, a susret je završen rezultatom 2:0.

Prvi pogodak za Standard bio je djelo De Camarga u 20. minuti susreta, a vodstvo je u 50. minuti udvostručio M'Poku i postavio konačan rezultat.

Cijeli susret za domaći tim odigrao je potencijalni bh. reprezentativac Dino Arslanagić, čiji se tim nakon današnje pobjede nalazi na šestoj poziciji, dok je Mechelen tri mjesta ispod.

Standard Liege - Mechelen 2:0 (De Camarga 20., M'Poku 50.)