Asistencija Alena Mustafića u sigurnoj pobjedi Slovan Bratislave

Ostvarili pobjedu u gostima

E. Oštraković

Nogometaši Slovana iz Bratislave ostvarili su sigurnu pobjedu na gostovanju kod Ziline, a rezultat je bio 2:3.

Gosti su bili favoriti, a to si opravdali na terenu, te su upisali novu pobjedu i osvojili nova tri boda.

Bajrić je već u petoj minuti doveo goste u vodstvo od 0:1, a 0:2 je bilo u 32. minuti utakmice kada je gol postigao Ozbolt.

Zilina je uspjela smanjiti na 1:2 u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a strijelac za domaću ekipu bio je Myslovic.

Potražite više informacija na temu Fortuna liga:

Već na samom otvaranju drugog poluvremenu gostiju postižu i treći pogodak. Strijelac je bio Moha, a gol je postigao na asistenciju Alena Mustafića, nogometaša Sarajeva koji je na posudbi u Slovanu.

Do kraja utakmice viđen je još jedan pogodak, ali on nije zabrinuo goste, jer je Zilina u 91. minuti preko Kurminowskog postigla gol za 2:3.