Newcastle nemoćan na Villa Parku
Foto - EPA

Trijumf Aston Ville

Aston Villa je u zaostalom meču 11. kola Premiershipa savladala Newcastle rezultatom 2:0.

Bez većih problema je Villa došla do tri boda i prekinula je niz od tri utakmice bez pobjede.

Do vodstva su domaći stigli u 13. minuti. Konačno je proradio Ollie Watkins koji je zabio za 1:0.

Odbrana gostiju je dozvoljavala Villi brojne šanse. Redale su se dobre situacije pred golom Svraka, a u 42. minuti Traore zabija za 2:0 nakon odlične akcije Grealisha.

I u nastavku je Villa bila bolji tim. Napadali su, dok je na drugoj strani Newcastle bio nemoćan.

Međutim, mreže su u nastavku ostale mirne. Ostalo je 2:0 i Villa je zasluženo došla do tri boda.