Atalanta i Torino podijelili bodove

Serie A, 15. kolo:

Torino i Atalanta odigrali su neriješeno u okviru 15. kola italijanske Serie A, a konačan rezultat meča glasio je 1:1.

Bikovi predvođeni trenerom Sinišom Mihajlovićem poveli su u posljednjoj minuti prvog poluvremena, kada je mrežu Atalante zatresao N'Koulou na asistenciju Ljajića, a u nastavku gosti su uspjeli izjednačiti.

Opuštanje Torina znali su iskoristiti gostujući igrači i u 54. minuti poravnali su rezultat preko Iličića, a rezultat 1:1 ostao je na snazi sve do samog kraja.

Torino i Atalanta nakon ovog remija nalaze se u sredini tabele i imaju po jedan broj bodova (20).

U sljedećem kolu Torino gostuje Laziju, dok Atalanta ide na noge Genoi.

Torino - Atalanta 1:1