45

Komentari (45)

Mirsad1705
Koju ste vi utakmicu gledali? Šta ste još našli da slažete? Džerard Martin igrao rukom u 16-cu i sudija ništa? A gledao VAR i čekao i ništa, Serlot se ubio udarajući se po ruci pokazujući gdje je lopta navodno udarila Barceloninog igrača. Kad ono na usporenom snimku lijepo se vidi da je rukom igrao jedino Serlot. Šta je još bilo, Garsija uhvatio loptu van 16? Opet laž. Na usporenom snimku se vidi da je stajna noga Garsije, kad je hvatao loptu bila pola metra u 16-cu, a druga noga na liniji. A linija se sastavni dio 16-ca. A crveni karton NIJE POSTOJAO, Garsija je naslonio ruku na Serlota ovaj pao kao pokošen - jedini karton je trebao pokazati njemu za simuliranje. Za gori prekršaj na Olmu je odmahnuo rukom. Kundea su oborili (Lenorman) u 16 kada je lopta išla prema njemu, sudija naravno ništa.
Owen
Garsija zasluzeno dobio crveni. Pogledaj ponovo
user1691094004
Pa ako gledaš ocima realovci onda jeste vise je bio Olmo odgurnut s ledja pa nije bilo sviranja i još nesto ne seriii
ZIZOU1234
cilj igre je dati go...vrlo jednostavno ljudi dali više golova prošli sve ostalo je priča za malu djecu...ne gleda se šta je ko mogao imao šta je profulao itd ...trebalo ovo trebalo ono znači daš go i završena priča a da se ne lažemo nije kao da barselona nije imala šansi i to dobrih ali jednostavno nisu pogodili kad i koliko treba...sve ostalo je šuplja kriv ovaj kriv onaj...
FudbalskiGenije
Hoce se pricati mamu im ****m Martin igra rukom nema penala za Atletiko, Garcia izvan 16 hvata nista. Nek su cigani ispali
user1691094004
Najedi se govana i pogledaj usporeni snimak ako imaš oci i razuma
19501911
Pa sta je sada problem suđenje,ali iskreno sta je problem???
Bezimeni
Isti sudija je svirao BiH - Italija, tad smo mu svi j mater jer je sudio ocajno, sta je sad bolje sudio?
user1624121158
A isti onakav faul nije bio penal na Olmu. A igrac Barce crveni dobije i sudi faul
Mirsad1705
Šta je Turpan pokazao Lenormanu za start s leđa po nogama Ferana Toresa? Ništa, jedva je svirao faul a bio je žuti iz udžbenika. Šta je pokazao za start Ljorentea opet na Feranu Toresu, isto kao prepisano, s leđa po nogama, ni vidio nije loptu. I onda golman Atletika Muso direktno đonom kopačke udara Fermina Lopeza u lice i sudija NIŠTA
E.B
Haha places vec
user1741112789
Sudija katastrofa
user1708040072
Pa jest kako ste navikli da vam sude.
user1691094004
Da si realan i normalan znao bi da Barcelonu jedino podkradaju sudije hajde nadji još neku ekipu da je ovako guze
adointer
Sta ce sad sljivo reci Svijet u cudu nakon crvenog kartona
adointer
evo i meni je xD
adointer
evo stavio ti je Dislike haha
user1744831080
Najgori novinar ikad sto je postojao na ovim prostorima , mislim da je čak i ružno njega nazvati novinarom.
user1744831080
Eno ga ziv je, samo sto mu ofirno da pise o Barci..blokirao mi je komentare na njegovim clancima, boli ga istina jbg.
kali
Spavanje i opet sudija kriv
user1691094004
Naravno da je kriv sta bi ti majmune
saju701
Ko im je kriv a mogli su u prvih 15 min da ih nokautiraju
user1691094004
Nokautiran je Fermin bio
green_dragon
A sad Adiooooo....a sad Adiooooooo
Adrian
Ide preokret hahahahahha.
Admir101
zadnja, ima izac ?
kurjak
Simpatična je meni ova ekipa Barcelone, pogotovo njihov trener koji se ne zna ni radovati kad ekipa zabije gol.Pravi neke pokrete kao da je retardiran.
user1691094004
A šta bi rekao za Simone hajvanu
Realno01
Teško je vcrs biti admin ovog portala
BAJSJECAR1977
Uefalona,ex Uefalona - Adios??? Ponestalo para za suce
user1691094004
Najbolja ekipa na svijetu da svi igraju lepo kao Barca fudbal bi bio još vise gledan
user1708040072
Hahhaa ne valja trava...
BAJSJECAR1977
Kad gube,krivi su im suci??? Uefalona,ex Uefalona,crkla si za uvijek
Mirsad1705
Ima ovdje zaista zanimljivih komentara. Ali za divno čudo, kao i obično slabo ima normalnih i iskrenih komentara. Uglavnom se presipa iz šupljeg u prazno. A da malo budete iskreni i da kažete istinu?! Znate li kako to izgleda? Šta je Turpan pokazao Lenormanu za start s leđa po nogama Ferana Toresa? Ništa, jedva je svirao faul a bio je žuti iz udžbenika. Šta je pokazao za start Ljorentea opet na Feranu Toresu, isto kao prepisano, s leđa po nogama, ni vidio nije loptu. I onda golman Atletika Muso direktno đonom kopačke udara Fermina Lopeza u lice i sudija NIŠTA
CAGE55
Ne bi da komentarisem ovo ostalo,ali ovo zadnje hahaha Pa covjek padao i pao covjeku na kopacku,de malo ukljuci mozak..Znaci ja skocis covjeku na kopacku i to bi trebalo crveni da bude?
Mirsad1705
Daj se presaberi i vidi još jednom šta si napisao. Pao je golmanu na kopačku. Skočio golmanu na kopačku??? A kako bi bilo da je golman umjesto što je nogu i krampone okrenu u lice Lopezu, izmakao nogu i spustio kopačku na zemlju? Da li bi i onda Fermin Lopez dobio udarac u lice i da li bi mu krv lila iz usta i sa čela? Da li bi ti jarane skočio golmanu na kopačku? I ne sam ti nego bilo koji drugi igrač, pa nije "skočio" nogom, već je dobio đon u lice!!!
Bba
Barsa je opet pokazala kako se igra fudbal
Viveros2
Blaugrana cao,hahahaha sta kaze novinar onaj najjaca ekipa na svijetu hahaahahahahhaahhahaha
user1691094004
Naravno ,sa ovom omladinom sigurno najjača ekipa jajaro
Viveros2
Haahahahahahahhaa idi kmeci,e cuj jajaro mrs hahahahahahhaha
user1744831080
Place li vam kolega Sljivo zna li se sta ?
kurjak
@user1744831080 Nije samo Šljivo, vidiš da je i ovaj novinar u žalosti.
Pajkan
Turpo dobar cojk.. Pa ni nama nije svirao penal koji su i braca Matici vidjeli.
spale
ama ljudi ko shisha sudije ali ovo ya golmana kooooooooVRATA crveni manite suplje uefalonaa folovi ovo je CRVENI
Samsung
Najodvratnija ekipa ikad atl.madrid!!!
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.