Demirović strijelac za Augsburg u specifičnoj utakmici

Protiv Rennesa

H. Zilić

Bh. reprezentativac Ermedin Demirović dobro se snašao u novom klubu ako se po jutru dan poznaje.

Demirović je ovo ljeto iz redova Freiburga prešao u redove Augsburga, a čini se da je to bio ispravan potez.

U prijateljskoj utakmici protiv Rennesa koju je Augsburg izgubio sa 2:3, Demirović je bio jedan od strijelaca za svoj tim.

Naš napadač je pogodak postigao u 22. minuti, a za njemačku ekipu pogađao je i Malone u 118. minuti.

Za Rennes pogađali su Bourigeaud u petoj, Laborde u 55. i Majer u 58. minuti.

Ova utakmica bila je specifična jer se igralo 4x30 minuta, dakle dva sata fudbala je bilo, a treneri su iskoristili vrijeme da priliku daju svim fudbalerima.

Obično na pripremama vidimo dodatnih pola sata nakon 90 regularnih minuta, kako bi treneri isprobali još neke igrače, ali danas su Augsburg i Rennes odigrali košarkaški rečeno četiri četvrtine, ali po pola sata.