Autogol Salihija za pobjedu Italije nad Albanijom

Pobjeda Italije

Fudbaleri Italije savladali su večeras u prijateljskom susretu u Genovi Albaniju s 1:0 autogolom Salihija u finišu susreta.

Tvrda igra Albanije večeras je donijela dosta problema Italijanima.

Cerci je ipak nakon 12. minuta uspio stvoriti odlični šansu, koju mu protivnički golman brani, da bi zatim Albanci na drugoj strani uzdrmali stativu gola Italije.

Nakon prvih 45 minuta golova nije bilo, ali je u nastavku Italija iimala više od igre.

Destro je prvi pokušao, zatim je i Okaka isprobao svoj šut, kojeg mu brani albanski golman.

Ipak, u 82.  minuti autogolom Salihija Italija stiže do vodstva i pobjede u ovom susretu.