Iranci su samo posmatrali Mitrovića, a nakon toga sudija je počeo vaditi crvene kartone

Zanimljiv duel u azijskoj Ligi prvaka

Haris Zilić

U toku je utakmica drugog kola azijske Lige prvaka, a u grupi D iranski Nassaji je dočekao Al-Hilal iz Saudijske Arabije. Igra se finiš prvog poluvremena.

Gosti su u ovaj duel ušli kao favoriti i već u četvrtoj minuti su mogli povesti sa 1:0, ali nakon VAR-a poništen je pogodak Aleksandra Mitrovića.

Ipak u 18. minuti nije bilo spasa za domaće.

Al Burayk je ubacio, a Iranci su samo posmatrali Mitrovića kako skače i glavom zakucava loptu u mrežu za 0:1.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Prvo poluvrijeme ove utakmice ponudilo je dosta varnica, a u 38. minuti oba tima su ostala sa deset igrača.

Crveni karton kod domaćina dobio je Houshmand, a kod gostiju Al Faraj.

Dosta uzbuđenja u ovoj utakmici koja i derbi grupe.

Nema sumnje da nas do kraja utakmice očekuje još dosta toga, a i u najavi je utakmica proglašena kao interesantna.

Al-Hilal je u prvom kolu remizirao sa Navbahorom iz Uzbekistana rezultatom 1:1

Nassaji je u prvom kolu kao gost sa 2:0 savladao indijski Mumbai City.