Derbi na Drini pripao domaćinu, posjeta odlična, čula se i navijačka pjesma

A. Čaušević
Teme:

Skoro svako niželigaško takmičenje u BiH ima nekoliko lokalnih derbija.

Derbi na Drini su u okviru 13. kola Druge lige FBiH grupa Centar igrali su Azot i Kolina.

Tribina na stadionu u Vitkovcima je bila poprilično ispunjena, a pobjedu su na kraju slavili domaći igrači rezultatom 2:0.

Azotu je za pobjedu bio dovoljan po gol u oba poluvremenu. U prvom dijelu je pogodio Mašić, da bi u nastavku iz penala pogodio Isaković.

Bez obzira na poraz Kolina je ostala na tabeli ispred Azota. Porežni u današnjem susretu je 9. na tabeli sa 18 bodova, dok je Azot sada prišao na bod te zuazima 10. mjesto.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Centar:

Nakon utakmice uslijedilo je i slavlje domaćih navijača, a mogla se čuti i navijačka pjesma igrača i pristalica Azota.