Azot zaprijetio, ali ipak izgubio u Tešnju

TOŠK čvrsto drži vrh

TOŠK iz Tešnja upisao je nova tri boda u Drugoj ligi FBiH grupa Centar.

Tešanjski tim je na svom terenu pobijedio Azot s 2:1 i čvrsto drže vrh Druge lige Centar.

Gosti su međutim dobro namučili domaći sastav. Poveli su golom Adisa Korjenića u 26. minuti meča, a dvije minute kasnije Rašidović je isključen.

Do kraja prvog poluvremena domaći tim stiže do izjednačenja. U 31. minuti je Nedim Mujkanović pogodio za 1:1, da bi pobjedu TOŠK-u donio Muamer Kadušić u 48. minuti meča.

U ostalim utakmicama domaći su bili sigurni. Radnik je savladao Borac, Ilijaš je uvjerljivo savladao Krivaju (4:1), dok je Famos savladao Žepče (3:1).