Bacca dao tri gola, ali je Donnarumma junak Rossonera

Milan slavio

Fudbaleri Milana pobjedom su otvorili novu sezonu u Seriji A. Na krilima Carlosa Bacce Rossoneri su na San Siru pobijedili Torino s 3:2.

Nakon nekoliko dobrih pokušaja Milan u prednost stiže u 38. minuti. Sjajnu loptu Abatea u mrežu šalje Bacca za prednost od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u 48. minuti Torino stigao do izjednačenja, a za 1:1 se pobrinuo Belotti.

Radost gostiju je trajala dvije minute. Već u narednom napadu Bacca sjajno pogađa za prednost od 2:1.

Do hat-tricka Kolumbijac stiže u 62. minuti. Dosuđen je penal, a Bacca je precizan za vodstvo od 3:1.

Konačnih 3:2 postavio je Baselli u nadoknadi vremena, da bi u četvrtoj minuti nadoknade Donnarumma odbranio penal Belottiju, te je Milan slavio.