Bale je u 94. minuti mogao biti junak Reala, ali je stativa bila saveznik Parižana
Bale nije uspio donijeti Realu sva tri boda

Velšanin kao da je već krenuo sa slavljem

S. Pašalić

Real Madrid je večeras odigrao 2:2 na Santiago Bernabeu protiv PSG-a.

Ekipa Zinedinea Zidanea golovima Benzeme u 17. i 79. minuti imala vodstvo od 2:0, ali su Parižani golovima Mbappea u 81. i Sarabije u 83. minuti stigli do 2:2.

Bio je to na kraju i konačni rezultat, mada su obje ekipe imale šanse da postignu još jedan gol i stignu do pobjede.

Prvo je Mbappe u 92. minuti mogao donijeti sva tri boda Parižanima, ali je bio neprecizan.

Nakon toga je Real Madrid u 94. minuti imao još bolju priliku kada je dosuđen slobodan udarac, a Gareth Bale je pucao, ali je pogodio stativu pa se rezultat nije promijenio.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: