Bale se još uvijek nije oporavio
Bale još uvijek nije spreman: Real na Malmo bez Velšanina
U 2. kolu grupe A Lige prvaka Malmo će ugostiti Real Madrid, koji će i u ovom susretu igrati bez velškog reprezentativca Garetha Balea.
Fudbaleri Reala otputovali su u Švedsku gdje ih očekuje susret sa Malmom, a na put između ostalog nije krenuo Gareth Bale.
Sjajni velški reprezentativac povrijedio je Mišić u susretu 1. kola Lige prvaka u kojem je Real nadigrao Šahtar (4:0), a juče su iz Španije stizale informacije da se osjeća sve bolje, te da bi se uskoro mogao vratiti na teren.
Međutim, trener Reala Rafael Benitez ni u Švedskoj neće računati na Balea, a pored njega izostat će i James Rodriguez i Sergio Ramos.
Igrači Reala prijavljeni za susret u Švedskoj su: Keylor Navas, Kiko Casilla, Ruben Yanez, Raphael Varane, Nacho Fernandez, Marcelo, Dani Carvajal, Alvaro Arbeloa, Casemiro, Toni Kroos, Luka Modric, Mateo Kovacic, Isco, Denis Cheryshev, Marcos Llorente, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Lucas Vazquez, Jese Rodriguez, Borja Mayoral.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.