Komentari (18)

emanuelmacron
e grehote kakvog su oni trenera otjerali
Jasminn
Uhhh pobjede. Podjelio je sadate nekge boga mi. Ja sam tekmu gledao od 73 minute. I vidio sam lik izadje sam pre Ten Stegena i glavom promasi citav gol sa 5 metara. Par minuta poslije opet drugi lik glavom, Stegen ostao ukopan lopta okrznu stativu. Ovo je lako moglo zavrsiti nerijeseno
chelsea321
Kako poceo pobjedom kad je imao prvi mec u proslom kolu 3:3 protiv selte..?????
Emin_Podzic
Jupp
ghast0
Jeste li vi iz SS ba normalni? Nije zasluzena? Potpuna dominacija na terenu, toliko dugo loptu drzali u svojim nogama napravili par šansi, međutim golman je bio preraspoložen. Steta pogodak samo iz penala, ali zasluzeno je mnogo vise od toga s time kako su igrali.
YouTalkinToMe
Depayu treba mamu yebat i na klupu ga poslat, izigrava neku igračinu a obična qarina sebična.
Mehinaldo
Brate sta ti gledas jedino sto valja u barsi trenutno kad on gol da tad barsa i dobije izborio penal zabio ne kontam te u utakmici nisu imali tri sanse Espanjol dvije stative pogodio i jednu 200% priliku idi kralju doktoru
Pa ako gledas na taj nacin on ce biti najbolji jer je dao gol iz loše izvedenog penala, a kamo sto svaka lopta na njeg ide i on svaku izgubi, svaki napad uspori, sto zicera mu treba da bi pogodio, šutat će iz nemoguće pozicije a neće dodati saigraču koji je sam pred golom kao što je večeras bio slučaj kad je de jong bio sam a on šutirao skroz iskosa. Daleko najbolji igrač barcelone je de jong, to je igračina vanserijska, samo to ne može doci do izražaja među ovim amaterima oko njega.
Lona87
Frankie najgori na terenu jucer, ti si slijep, igra se raspala jer on ne moze drzat loptu da mu zivot ovisi o tome
King_Kenny
...2 stative,1 zicer glavom onog crnca sa pet metara i slobodnjak koji je prohujao 10 centimetara od raslji gola Barcelone...to su promasaji Espanyola u zadnjih 20 minuta utakmice,dok Barcelona za to vrijeme nije presla centar...mislim da ce za mjesec dana navijaci Barcelone plakati za Koemanom.
user1606950187
ez abde novi neymar
nedoni46
Dzaba njima da Ferguson dodje, isto im je, nije do trenera
Lona87
Vec izgleda bolje doduse, bit ce bolje cim se ozlijedjeni vrate itd.
kaskada24
Kakvi promašaji Espanyola, prosto nevjerovatno.
King_Kenny
...mislim da se Barcelona dolaskom velikog strucnjaka Xavija prometnula u prvog favorita za osvajanje Lige prvaka,a to je potvrdila i vecerasnja utakmica i rasutranje mocnog Espanyola 1:0 golom iz sumnjivog penala...
user1597698961
Brate kad bi klop zidane i gvardiola skupa vodili barsu u ovom momentu nista spec ne bi bilo,nema igracaa,mingeza mora igrat beka a los, krila nemaju ,fali fati dali dembele, mali gavi igra krilo ili neki tek prgi mec ili onaj elzazuli prvi put se ti pojvaljuju jer nrma ko,,odbrana supljaa previsee ,starjesine barse lose i jbg,posla je mnogo pred xavijemzni komplet sezona ne bi nista spec ucinila