Barcelona ide ka četvrtfinalu: Pogodio i Coutinho!

Revanš osmine finala Lige prvaka

Na Nou Campu se upravo igra revanš susret 1/8 finala Lige prvaka između Barcelone i Lyona.

Prva utakmica u Lyonu je završena rezultatom 0:0, ali Barca na svom terenu već vodi sa 2:0.

Barca je povela panekom Lionela Messija sa bijele tačke u 18. minuti, a nije se dugo čekalo ni na drugi gol domaćih.

Igrala se 31. minuta kada je Coutinho pogodio za 2:0 na asistenciju Luisa Suareza.

Čini se da Barca sigurnim korakom korača ka četvrtfinalu Lige prvaka...

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: