Barcelona je danas ponovila crno poluvrijeme iz 2012. godine

I to se dešava

Teme:

Barcelona i Getafe u ovim trenucima igraju meč 23. kola La Lige na Nou Campu, a rezultat na poluvremenu je 0:0.

Ne samo da Barcelona nije uspjela postići niti jedan gol protiv objektivno mnogo slabijeg rivala, već nije niti jednom ni šutirala u okvir gola Getafea u prvih 45 minuta.

Ažurni statističari brzo su pronašli podatak kada se i protiv koga to posljednji put desilo Barci na Nou Campu.

Od toga je prošlo gotovo šest godina, a tada je Barcelona 21. aprila 2012. godine završila poluvrijeme bez udarca u okvir na utakmici sa Real Madridom.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Katalonci su prvi udarac u okvir gola Getafea imali odmah početkom drugog poluvremena.