Osam golova u nogometnoj ljepotici - Barcelona je izgubila sa zvukom sirene!

Nevjerovatna utakmica

E. Oštraković

Fenomenalnu utakmicu odigrali su Barcelona i Villareal u okviru 22. kola Primere, a pobjednik je odlučen u 100. minuti. Konačan rezultat utakmice bio je 5:3 za goste.

Već u 3. minuti je Alex Baena postigao gol za goste, ali je on poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Lewandowski je u 12. minuti pao u kaznenom prostoru gostiju, ali sudija nije obraćao previše pažnje na to.

Tri minute kasnije Joao Felix šutira, ali je golman to sjajno odbranio i domaći su na kraju dobili samo korner iz ove situacije.

Ono o čemu bruji Španija desilo se u 22. minuti. Naime, tada je Gerard Moreno postigao gol za vodstvo Villareala.

Ipak, Jose Luis Manuera Montero je nakon konsultacije sa VAR-om odlučio da poništi gol, a niko od gostiju nije mogao da shvati zašto.

Objašnjavao je glavni sudija gostima da je navodno Kounde fauliran, ali zaista je teško utvrditi šta su sudije vidjele kao prekršaj.

Igrač Barcelone je pao, ali zaista je teško vidjeti da postoji bilo kakav kontakt za prekršaj u ovakvoj situaciji

Gosti u 41. minuti postižu regularan gol, a ponovo je strijelac bio Moreno i na odmor odlaze sa vodstvom od 1:0.

Yamal je u 53. minuti pao u kaznenom prostoru protivnika, ali sudija se nije oglasio i igra je nastavljena.

Minut kasnije gosti vode 2:0. Akhomach je ovaj put postigao gol i malo ko je vjerovao da Barcelona može do pozitivnog rezultata.

Ipak, samo šest minuta kasnije Gundogan nakon asistencije Lewandowskog vraća kakvu takvu nadu svojoj ekipi.

Osam minut kasnije bilo je 2:2. Ovaj put je Gundogan bio u ulozi asistenta, dok je gol postigao Pedri.

Potpuni preokret domaći tim pravi u 71. minuti i to tako što je Baily postigao autogol. Ali gosti su odbili da budu poraženi na ovom susretu.

Guedes je u 84. minuti postigao gol za 3:3 i svi su mislili da će upravo to biti konačan rezultat ove utakmice, ali su se prevarili.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Sorloth je u 100. minuti postigao gol za novo vodstvo Villareala od 4:3. Njegov gol pogledajte OVDJE.

Ni tu nije bio kraj jer je Villareal u 112. minuti postigao novi gol i tako ostvario pobjedu od čak 5:3.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Barcelona Moje Teme

user1620593935
Bolje je časno izgubiti nego pobjeđivati i osvajati titule uz pomoć sudaca kao Real.
3 9
Gvardijan
Znam da ce na ovaj komentar biti minusa narocito od TV navijaca Reala ali Barcelona je ostecena za cisti penal.Ovo kaze neko ko apsolutno gleda na sve ovo kao neutralni gledalac mada bih volio da ove godine Girona bude prvak.