Da li je sudija "pogurao" Barcelonu? Igrači Villareala u nevjerici slušaju zašto im je poništen gol

Nikome ništa nije jasno

E. Oštraković

U toku je utakmica 22. kola Primere između Barcelone i Villareala, a trenutni rezultat je 0:0.

Svi naravno očekuju novu pobjedu Barcelone, ali Španija već bruji o dešavanju sa ove utakmice koje ne ide u korist domaćem timu.

Krenimo redom. Već u 3. minuti je Alex Baena postigao gol za goste, ali je on poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Lewandowski je u 12. minuti pao u kaznenom prostoru gostiju, ali sudija nije obraćao previše pažnje na to.

Tri minute kasnije Joao Felix šutira, ali je golman to sjajno odbranio i domaći su na kraju dobili samo korner iz ove situacije.

Ono o čemu bruji Španija desilo se u 22. minuti. Naime, tada je Gerard Moreno postigao gol za vodstvo Villareala.

Ipak, Jose Luis Manuera Montero je nakon konsultacije sa VAR-om odlučio da poništi gol, a niko od gostiju nije mogao da shvati zašto.

Objašnjavao je glavni sudija gostima da je navodno Kounde fauliran, ali zaista je teško utvrditi šta su sudije vidjele kao prekršaj.

Igrač Barcelone je pao, ali zaista je teško vidjeti da postoji bilo kakav kontakt za prekršaj u ovakvoj situaciji.

Kako je sve izgledalo pogledajte OVDJE.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Ipak, gol gostima je poništen, a odmah su naravno krenule razne teorije zavjere da sudije sada "guraju" Barcelonu, baš kao što je nedavno bio slučaj sa Real Madridom.

Tako je Barcelona dobro prošla i dobila je priliku da u nastavku pokuša postići gol i doći do vodstva na ovoj utakmici.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Barcelona Moje Teme

user1620593935
Cist faul na Koundeu. Bolje pisite o tome kako je moguce da su Barci sudili samo 5 penala u zadnjih 60 utakmica La Lige. Las Palmas, Mallorca itd imaju duplo vise penala od Barcelone, a postizu duplo manje golova od Barce hmm...