Baždarević i Pilav bodre Zmajiće u Bielu

Igraju protiv Švicarske

E. Čaušević

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine trenutno igra na gostovanju protiv Švicarske u okviru drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Nakon prvog poluvremena naša mlada selekcija gubi sa minimalnih 1:0, a jedini gol postigao je Haas u 12. minuti.

Bh. fudbaleri imaju veliku podršku s tribina stadiona u Bielu i nadamo se da će im to pomoći da dođu do pozitivnog rezultata u današnjoj utakmici.

Zanimljivo je da su podršku našim Zmajićima pružili selektor naše reprezentacije Mehmed Baždarević i direktor sektora za sport Elmir Pilav koji prate našu selekciju danas u Bielu.