Baždarevićev tim slavio protiv Nancyja

Ligue 2, 2. kolo:

Paris FC kojeg vodi Mehmed Baždarević slavio je večeras protiv Nancyja.

Nakon remija u prvom kolu Ligue 2, Baždarevićev tim je sada ostvario i prvu ovosezonsku pobjedu savladavši na domaćem terenu Nancy rezultatom 2:0.

Prvo poluvrijeme je završeno bez golova, a do prednosti Paris FC je stigao u 48. minuti kada je Mamilonne pogodio za vodstvo od 1:0. Taj rezultat je bio na snazi do 75. minute, kada je prednost odvostručio Saint-Louis i postavio ujedno konačan rezultat.

Drugi naš predstavnik u Ligue 2 Ermedin Demirović je odigrao 90 minuta za Sochaux u porazu od Valenciennesa (0:1).