Begović se vratio među stative, a bolje da nije!

Nimalo dobro poluvrijeme za njega

E. Oštraković

U toku je utakmica 1. kola Championshipa između Watforda i QPR-a, a na golu gostujuće ekipe nalazi se bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Asmir Begović.

Begović je u QPR doveden kao veliko pojačanje, ali već nakon 45 minuta u dresu ovog kluba jasno je da nešto ne štima.

Naime, njegova ekipa na otvaranju sezone gostuje kod Watforda, a nakon prvog poluvremena gube sa čak 4:0.

Krenuo je užasno za goste iz Londona. Već u prvoj minuti rezultat je bio 1:0 za domaće, a gol je postigao Dele-Bashiru.

Nakon toga gosti su uspjeli da se malo smire i da krenu da igraju fudbal, ali sve to je trajalo kratko.

Naime, u 20. minuti bilo je 2:0. Ngakia je upisao asistenciju, a drugi gol za Watford postigao je Louza.

Činilo se da će se na odmor otići pri ovom rezultatu, ali do kraja prvog dijela pala su još dva gola.

Prvo je u 38. minuti Matheus Martins pogodio za 3:0 i već tada je bilo jasno da goste očekuje potop.

Ipak, nisu igrači Watforda tu stali nego su do kraja prvog poluvremena postigli još jedan pogodak.

Dvije minute prije kraja prvog dijela Bayo postiže gol i postavlja, za prvo poluvrijeme konačnih 4:0.

Jasno je da QPR ne može do pozitivnog rezultata na ovom susretu, ali i da je Begović imao jako loš debi na golu ovog tima.