Begoviću, oprez: Robbie Keane zabija kao nekada

Sjajni Keane

Irski napadač Robbie Keane bio je dvostruki strijelac u porazu Los Angeles Galaxyja.

Iskusni napadač je briljirao mada je njegov tim doživio domaći poraz od Portland Timbersa (5:2).

Keane je u 36. minuti postigao prekrasan pogodak. Pogodio je za 1:0, ali su gosi u nastavku došli do 3:1 preokreta.

Novi gol Keanea u 84. minuti, a u 85. i 90. minuti Nagbe i Urruti su ovjerili trijumf gostiju iz Portlanda.

U svakom slučaju, Keanova forma raduje Irce i njihovog selektora Martina O'Neila, a nikako ne nas i Asmira Begovića... Podsjetimo, baš će Republika Irska biti rival izabranicima Mehmeda Baždarevića u baražu za plasman na EP u Francuskoj 2016. godine.