Kao da su Maguirea stavili na gol - Nerealna greška Pickforda i poklonjen gol Belgiji
Jordan Pickford poklonio gol Belgiji.

Prijateljska utakmica

E. Ganibegović

Efikasnu prijateljsku utakmicu igraju Engleska i Belgija, a komičan gol je za prednost postigla Belgija nakon greške engleskog golmana.

Na kultnom Wembleyju u Londonu prijateljsku utakmicu igraju Engleska i Belgija.

Nakon pola sata igre rezultat na semaforu je 1:1, a Belgija je postigla zaista komičan gol.

Jordan Pickford, golman Engleske, jako je loše ispucao loptui i poklonio je u noge reprezentativcima Belgije.

Tielemans je hladnokrvno pogodio po zemlji, dok je Pickford otišao na drugu stranu gola. Pogledajte.

Igrala se tada 11. minuta, a Engleska je vrlo brzo stigla do poravnanja i to iz penala u 17. minuti preko Toneyja.

Bowen je u 27. minuti opet zatresao mrežu Belgije, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Inače, u 10. minuti je engleski selektor Gareth Southgate umjesto povrijeđenog Stonesa na teren morao poslati Gomeza.

Podsjetimo, Engleska je prije nekoliko dana na istom ovom stadionu s 0:2 poražena od Brazila, dok je Belgija remizirala s Irskom 0:0.

Večeras se igra još dosta zanimljivih prijateljskih utakmica, a sastaju se, između ostalih: