Ben Yedder sjajnim golom u 93. minuti donio preokret i pobjedu Monacu
Ben Yedder je donio veliku radost domaćim navijačima

Izabranici Leonarda Jardima su ipak uspjeli slaviti

S. Pašalić

Monaco je u 10. kolu Ligue 1 ugostio Rennes i slavio sa 3:2.

Kneževi su odlično krenuli nakon što je već u 3. minuti Ben Yedder pogodio za vodstvo od 1:0.

Ipak, radost domaćih navijača je trajala kratko s obzirom da je Maouassa u 12. minuti izjednačio na 1:1.

Bio je to rezultat s kojim se otišlo na odmor, a već u 48. minuti gosti su stigli do preokreta nakon što je Hanou postigao gol.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Monaco je međutim osam minuta kasnije izjednačio na 2:2, a kada se činilo da će ovim rezultatom utakmica i završiti, Ben Yedder je u 93. minuti sjajnim golom iz voleja donio preokret i pobjedu domaćinu.

Tako je Monaco stigao do treće pobjede u posljednja četiri kola i sada se nalazi na 14. mjestu sa 12 bodova koliko ima i Rennes na 12. mjestu.