Sjajan gol mladog Kikanovića

Potencijalni bh. reprezentativac

Američki nogometaš bh. porijekla Benjamin Kikanović (21) postigao je novi pogodak u MLS ligi.

Njegov tim San Jose Earthquakes je remizirao protiv Vancouver Whitecapsa rezultatom 1:1.

Gosti su poveli golom Gaspara u 53. minuti, da bi Kikanović sedam minuta kasnije lijepo pogodio za konačnih 1:1.

Kikanović je rođen u San Joseu. Nastupao je za koledž California State, a u profesionalnoj karijeri je igrao za timove iz nižih američkih liga Sacramento Gold i Reno 1868.

Nije isključeno da ovog napadača u budućnosti vidimo u dresu Bosne i Hercegovine.