Bešić konačno zaigrao

Odigrao sat vremena

Bh. reprezentativac Muhamed Bešić upisao je danas prve minute u Championshipu u dresu Middlesbrougha.

Boro je u 32. kolu drugog razreda engleskog fudbala poražen na gostovanju kod ove sezone odličnog Cardiffa sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Morrison u 33. minuti meča.

Muhamed Bešić je konačno dobio šansu za igru od Tonyja Pulisa. Počeo je susret od prve minute i na terenu je ukupno proveo 62 minute. Treba istaći da je u prvom meču dobio i žuti karton.

Cardiff je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto sa 61 bodom, dok je Middlesbrough deveti sa 48 bodova.