Konačno: Bešiktaš i Pjanić slave!

Preokret u finišu

Bešiktaš je danas konačno prekinuo niz loših rezultata i na Vodafone Parku je savladao Kayserispor s 4:2.

Junak pobjede je belgijski napadač Michy Batshuayi koji je postigao dva gola uz asistenciju za preokret u finišu meča.

Kayserispor je večeras odigrao odličan meč, dva puta je vodio, ali na kraju je meč završen pobjedom domaćeg tima.

Do vodstva gosti stižu u 38. minuti meča. Thiam je zabio za 1:0.

Bešiktaš poravnava u posljednjoj minuti prvog dijela. Sjajno glavom za domaće pogađa Larin za 1:1.

Thiam je precizan i u 71. minuti. Kayserispor odigrava odličnu akciju, a Senegalac zabija za 2:1 i činilo se kako će turski prvak ponovo ostati bez pobjede.

Ipak, u samom finišu dolazi do velikog preokreta. Bešiktaš do novog izjednačenja stiže u 84. minuti. Michy Batshuayi je zabio gol za 2:2, a Belgijanac u 90. minuti donosi i prednost Bešiktašu, te pogađa za 3:2.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Konačnih 4:2 postavio je Yalcin u šestoj minuti nadoknade za prekid crne serije od pet utakmica bez pobjede.

Miralem Pjanić je počeo meč od prve minute i na terenu je proveo svih 90 minuta. Imao je i pogođen okvir gola, ali je nažalost ostao bez prvijenca u dresu Bešiktaša.