Beširović i Jurina pogađali u Mađarskoj, Hodžić nije igrao, Bureković izašao u 41. minuti

Mađarska

Mezokoveds je u meču 24. kola mađarskog prvenstva slavio u gostima kod Kaposvara s 4:0.

Gostujući sastav bio je siguran protiv otpisanog domaćina i sa novom pobjedom se učvrstio na trećem mjestu, pa je sve bliže plasmanu u Evropu.

Bivši igrač Radnika iz Bijeljine Dino Beširović postigao je jedan pogodak, a u strijelce se upisao i nekadašnji igrač Čelika Marin Jurina.

Armin Hodžić nije dobio danas šansu u pobjedi MOL Fehervara u gostima kod Puskas Akademije (4:1), dok je bivši igrač Čelika Dženan Bureković igrao 41 minutu u porazu Ujpesta od DVTK-a (2:1).