Betis minimalno protiv Valencije

Deveto kolo španske Primere

Betis je u susretu devetog kola španske Primere dočekao Valenciju, te je slavio sa minimalnih 1:0.

Domaći su uoči ovog susreta zauzimali šesto mjesto na tabeli sa 13 bodova dok je Valencija bila na devetom mjestu sa dva boda manje.

Betis je utakmicu otvorio sjajno te je poveo u devetoj minuti susreta. Sevilla je natrčao na jednu odbijenu loptu te je sa nekih 15-ak metara, prelijepim udarcem savladao golmana gostiju, Diega Alvesa.

Do kraja prvih 45 minuta promjene rezultata nije bilo te se na odmor otišlo sa minimalnom prednošću domaćina.

Potražite više informacija na temu La Liga:

U nastavku susreta gosti su pokušavali da se vrate u rezultatski egal, ali ofanzivna linija Valencije nije imala svoj dan. Ostalo je minimalnih 1:0, a Betis je upisao nova tri boda.