Bh. derbi u Cvajti završen remijem

Konačan rezultat 1:1

A. Čaušević

Holstein Kiel i Erzgebirge Aue remizirali su u susretu petog kola 2. Bundeslige. Bilo je 1:1.

Oba gola na Holstein stadionu postignuta su u drugom poluvremenu. Prvi su poveli gosti Hochscheidt je zabio u 48. minuti.

Šest minuta kasnije gosti su mogli napraviti veliki korak ka pobjedi, ali je Nazarov promašio penal.

Kazna za promašaj kaznenog udarca stigla je u 73. minuti kada je za izjednačenje pogodio Lee Jae-Sung.

Potražite više informacija na temu 2. Bundesliga:

Utakmica je bila poprilično napeta i nervozna obzirom da je glavni sudija Koslowski pokazao šest kartona.

Marko Mihojević je odigrao kompletan susret za Aue, dok je Todorović meč odgledao sa klupe.