Bologna slavila nad Cagliarijem

Serie A, 3. kolo:

Fudbaleri Bologne probili su se u vrh tabele nakon nekompletnog 3. kola italijanske Serije A.

Tim kojeg vodi Roberto Donadoni je kao domaćin danas savladao Cagliari rezultatom 2:1, a prvi gol na utakmici postignut je u 23. minuti.

Za vodstvo Bologne pobrinuo se Verdi i minimalno vodstvo na semaforu je stajalo sve do 74. minute. Na 2:0 je povisio Di Fracesco, da bi devet minuta kasnije utješni pogodak za Cagliari postigao Alves i postavio konačnih 2:1.

Nakon ove pobjede Bologna se nalazi na petom mjestu sa tri boda manje od vodećeg Juventusa, dok je Cagliari pao na 16. poziciju.

Bologna - Cagliari 2:1