Bonucci ima konkurenciju: Očajna reakcija igrača Levantea

Obrukao se

E. Čaušević, foto: EPA
Teme:

Fudbaleri Atletico Madrida sinoć su na gostovanju deklasirali Levante sa 5:0 u okviru 13. kola španske La Lige.

Madriđani su do prednosti stigli već u petoj minuti utakmice kada je loptu u svoju mrežu poslao Rober. Ipak, najzanimljivi detalj na meču desio se u 29. minuti kada je nevjerovatnu grešku napravio defanzivac domaćih Rodriguez.

Naime, Correa je sjajno prošao po lijevoj strani, te je pokušao da postigne gol, a Rodriguez je umjesto da izbije loptu očajno reagovao što je iskoristio Gameiro koji je zatresao mrežu Levantea.

Šta se dešavalo u kaznenom prostoru Levantea možete pogledati na OVOM linku.