Bosna Mionica učvrstila vrh, nova katastrofa Posavine

Druga liga Sjever, 10. kolo

Bosna iz Mionice čvrsto drži vrh u Drugoj ligi Sjever. Ovaj tim je u 10. kolu pobijedio Mladost iz Malešića s 1:0 i trenutno ima pet bodova prednosti u odnosu na Slaven.

Pobjednik ovog meča odlučen je već nakon četiri minute igre. Jedini gol je postigao Eldar Dedić-Mešanović.

Imao je domaći tim veliku priliku da s penala u 58. minuti dovrši posao, ali je Lukić promašio.

Također, i gosti su u 14. minuti promašili penal, koji im je mogao donijeti izjednačenje.

Novu katastrofu je doživjela ekipa Posavine. Poraženi su od Priluka rezultatom 7:1 i sada su na brojci od 68 primljenih golova.